מי אנחנו

AppExpress נוסדה בסוף שנת 2000 על ידי אנשי מחשבים בוגרי הטכניון. החברה מתמחה בבניית אתרים, עיצוב אתרים, אחסון אתרים, קידום אתרים, שיווק אתרים ושירותים נוספים.

בצוות החברה ניתן למצוא מתכנתים, גרפיקאים, קריאייטיבים, קופירייטרים, אנשי תוכן ושיווק ומבצעים. במהלך השנים, AppExpress בנתה מאות אפליקציות בסגנונות שונים: אפליקציות תמונה, אפליקציות קטלוג, אפליקציות מסחר אלקטרוני, אפליקציות היכרויות וקהילה, אפליקציות דמקה, אפליקציות נדל”ן ועוד.

בניית אפליקציה בהתאמה אישית

AppExpress מאמינה שבניית אפליקציה צריכה להיעשות בהתאם לצרכי הלקוח, ולכן כל תהליך בניית האפליקציה משלב האפיון ועד לשלב התכנון והבנייה נעשה בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח תוך התחשבות ברעיונותיו.

מאחר ופיתוח אפליקציה זאת משימה מורכבת הדורשת שיתוף פעולה של מספר אנשים, החברה דואגת שהצוות המגוון שלה מורכב מאנשים מקצועיים, יצירתיים ושאפתנים המתעדכנים בטרנדים האחרונים בארץ ובעולם. בניית אתרים, עיצוב, שטחי אחסון ושיווק.

 

שאלות ותשובות

+ -

מה זה אפליקציה?

אפליקציה, ובעברית יישומון, היא תוכנה המיועדת לבצע פונקציות ספציפיות במכשיר מחשוב כגון סמארטפון, טאבלט או מחשב. אפליקציות יכולות לשרת מגוון רחב של מטרות, החל מאספקת בידור ורשתות חברתיות ועד לכלי פרודוקטיביות ופלטפורמות מסחר אלקטרוני. הם בדרך כלל מורידים ומותקנים מחנויות אפליקציות או מקומות שוק ומופעלים ללא תלות בדפדפן אינטרנט. אפליקציות מציעות למשתמשים דרך נוחה ומותאמת אישית לגשת למידע, שירותים ובידור, לעתים קרובות עם ממשקים ותכונות אינטואיטיביות המותאמות לשיפור חוויית המשתמש ולענות על צרכים ספציפיים בסביבה ניידת או דיגיטלית.

+ -

איזה עסק צריך אפליקציה?

עסקים שיכולים להפיק תועלת מאפליקציה לנייד הם אלה המעוניינים לשפר את מעורבות הלקוחות, לייעל את התפעול ולהישאר תחרותי בשוק הדיגיטלי. תעשיות כגון מסחר אלקטרוני, משלוח מזון, נסיעות, בנקאות וכושר יכולות להפיק תועלת רבה מאפליקציה ייעודית לספק שירותים נוחים וחוויות מותאמות אישית למשתמשים. בנוסף, עסקים שמטרתם לטפח נאמנות למותג, לשפר את שירות הלקוחות, לאסוף תובנות נתונים ולהניע מכירות באמצעות פלטפורמות ניידות, צריכים לשקול השקעה באפליקציה. בסופו של דבר, כל עסק שמטרתו לשפר את שביעות רצון הלקוחות, להגביר את היעילות ולהרחיב את טווח ההגעה שלו בנוף המובייל צריך לשקול לפתח אפליקציה.

+ -

מה הכלי המתאים לבניית אפליקציה?

בחירת הכלי הנכון לבניית אפליקציה תלויה בגורמים שונים. אם אתם מחפשים אופציה רב-תכליתית, פלטפורמות כמו React או Angular הן אפשרויות פופולריות לפיתוח אפליקציות אינטרנט ולנייד. לפיתוח אפליקציות מקוריות לנייד, פלטפורמות כמו iOS ו-Android מציעות את שפות התכנות שלהן, Swift ו-Kotlin/Java. בנוסף, פלטפורמות בעלות קוד מנימלי או ללא קוד כלל כמו Bubble או OutSystems יכולות להיות אידיאליות לפיתוח מהיר ללא ידע נרחב בתיכנות. עבור פרויקטים מורכבים יותר, שפות כמו Python או Java מציעות ספריות ומסגרות נרחבות. בסופו של דבר, הכלי הנכון יהיה תלוי בדרישות הספציפיות ותקציב הלקוח, כך שצוות המומחים של 'אפפאקספרס' יתאים את האפליקציה המיטבית.

+ -

האם פיתוח אפליקציה באנדרואיד תואם גם ל- IOS?

פיתוח אפליקציות לפלטפורמות אנדרואיד ואפל iOS כולל שפות תכנות, כלים ומסגרות שונות. בעוד שיש קווי דמיון מבחינת עקרונות עיצוב ותפיסות חווית משתמש, הקידוד והיישום בפועל הם ספציפיים לפלטפורמה. אפליקציות שפותחו עבור אנדרואיד באמצעות שפות כמו Java או Kotlin אינן תואמות ישירות למכשירי Apple iOS, הדורשים קידוד בשפות כגון Swift או Objective-C. עם זאת, ישנם כלי פיתוח חוצי פלטפורמות כמו React Native או Flutter המאפשרים למפתחים ליצור אפליקציות שיכולות לרוץ גם באנדרואיד וגם ב-iOS, מה שמייעל את תהליך הפיתוח לתאימות מרובת פלטפורמות.

+ -

מה העלות של בניית אפליקציה?

העלות של בניית אפליקציה יכולה להשתנות באופן משמעותי בהתאם לגורמים שונים. גורמי מפתח כוללים את המורכבות של האפליקציה, הפלטפורמה (שפת תיכנות) שבאמצעותה תפותח, התכונות והפונקציונליות הנדרשות ומורכבות העיצוב. בממוצע, אפליקציה פשוטה יכולה לעלות בין $5,000 ל-$20,000, בעוד שאפליקציות מורכבות יותר עם תכונות מתקדמות יכולות לנוע בין $20,000 ל-$100,000 או יותר. בנוסף, יש לשקול תחזוקה ועדכונים שוטפים כחלק מהעלות. חשוב להתייעץ בתחילה עם המפתחים של 'אפפאקספרס' וליצור היקף פרויקט מפורט כדי לקבל הערכה מדויקת יותר.

+ -

איך מתחזקים אפליקציה?

כדי לתחזק אפליקציה ביעילות, יש כמה שלבים עיקריים שעליך לבצע. בראש ובראשונה, יש לעדכן את האפליקציה באופן קבוע לרבות תיקוני באגים ושיפורי תכונות כדי לספק חווית משתמש חלקה. מעקב אחר משוב וסקירות של משתמשים הוא חיוני לשיפור ועדכון. בנוסף, ביצוע בדיקות שגרתיות והבטחת איכות כדי להבטיח שכל הפונקציות פועלות כהלכה. אנחנו ב'אפפאקספרס' מבצעים באופן קבוע מעקב אחר ביצועי השרת כדי להתמודד עם דרישות המשתמשים הגדלות. יש להקפיד באמצעי אבטחה חזקים כדי להגן על נתוני המשתמש ולמנוע גישה בלתי מורשית. לבסוף, חובה להיות מעודכנים בהתקדמות הטרנדים הטכנולוגיים כדי לשלב תכונות חדשות ולהקדים את המתחרים.