במאה העשרים ואחת שם המשחק הוא זמינות- בכל רגע נתון. חוויית המשתמש של גולשים באתרים נמדדת בין היתר באמצעות כמות המעברים וההקשות שצריך הגולש לעבור עד להגעה למידע הרלוונטי, נגישות וזמינות של מידע והאפשרות ליצירת קשר.

הצרכנים בישראל ובעולם אינם מוגבלים לשעות קניה ו/או קבלת שירות או למיקום גאוגרפי, ונוטים לרכוש מוצרים ושירותים מעסקים המספקים את הנוחות, הזמינות והשירות הטובים ביותר.

בניית אפליקציה לעסק שנתפסה בעבר כמותג של חברות ענק בלבד, היא אפשרות זמינה היום המאפשרת לכל בעל עסק להעניק את כל המידע והמסרים שברצונו להעביר, אל כף ידו של הלקוח הפוטנציאלי. אפליקציה בניגוד לאתר אינטרנט, אינה תלויה בחיפוש של הלקוח או בחסדי גוגל, ובשיווק נכון תימצא על המסך האישי של כל לקוח קיים או פוטנציאלי ותהווה חלק משגרת יומו.

מה המסרים שניתן להעביר באפליקציה?

אפליקציה מאפשרת העברה של הכל ומכל. מסרים שיווקיים, מבצעים והטבות, אפשרויות הזמנה, חשיפה למוצרים ולשירותים, יצירת קשרים ושיתופי פעולה ועוד.

האפליקציה מהווה אמצעי תקשורת ישיר ובלתי אמצעי בין הארגון ללקוח.

בטלפון האישי של כל אחד ניתן למצוא היום אפליקציה המחברת אותו לחשבון הבנק שלו, אפליקציה המאפשרת הזמנה מסניף הפיצה המקומי, אפליקציה המסייעת לו לשמור על תזונה מאוזנת, אפליקציה למציאת החופשה המשתלמת ביותר, לדילים למסעדות ולמפעילי ימי הולדת. לאמן המיותר יהיה לציין כי מדובר בגרסה החדשנית לדפי זהב המסורתיים: אם אתה לא שם- אתה לא קיים!

פיתוח של אפליקציה צריך להתבצע בידיים מקצועיות ומנוסות המשלבות בין ידע שיווקי, ידע טכנולוגי וגרפיקה ממוחשבת. הפיתוח מתבצע לפני הכל בהתאמה למערכת ההפעלה. חשוב לדעת כי בישראל שולטות שתי מערכות הפעלה החולשות על השוק:  IOS   מבית אפל ומערכת אנדרואיד מבית גוגל. בתכנון של אפליקציה הפונה אל כלל השוק מומלץ להביא בחשבון את שתי מערכות ההפעלה הללו. במידה ובשל מגבלה תקציבית או אחרת תיאלצו להשקיע בפיתוח יחד בלבד, ההמלצה היא להתחיל דווקא עם מערכת מבית אפל.

אמנם מערכת IOS  מבית אפל משמשת חלק קטן יותר מן הציבור, אולם מדובר דווקא בציבור המשקיע יותר בגאדג'טים, מגלה מעורבות טכנולוגית ובעל נטייה לרכוש אפליקציות בתשלום ומוצרים מן הרשת. מעבר לזאת, פיתוח אפליקציה תחת עקרונות והנחיות חברת אפל מצריך עמידה בסטנדרטים גבוהים, מה שבהמשך יאפשר את המשך הפיתוח למכשירי אנדרואיד, בקלות יתרה.

מי אנחנו?

חברת APPEXPRESS   עומדת לרשות חברות, עסקים, עמותות וארגונים בזכות הענקת שירותי פיתוח אפליקציות לעסקים, כחלק ממעטפת שירותים טכנולוגית מלאה. החברה מפתחת פתרונות טכנולוגיים ומקדמת אותם בסביבה תחרותית באמצעות מערך מקצועי המביא ידע וניסיון רב, וטובי אנשי הדיגיטל והמדיה העומדים לרשות כל פרויקט. כל פיתוח ופרויקט מתבצע בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח, תוך עבודה מחקר, אפיון והתאמה מלאה לצרכיו ולצרכי העסק והארגון.